SKLEPY I USŁUGI
w Mercado Park

Restauracja DOTYCHCZAS

Restauracja DOTYCHCZAS – Tychy, w MERCADO Park

Różnorodność jest naszym celem dlatego w ofercie gastronomicznej MERCADO Park każdy znajdzie coś dla siebie. Zlokalizowana w Centrum Handlowym Restauracja DOTYCHCZAS to bogate menu, ciepłe posiłki, desery oraz napoje przygotowywane na miejscu, z opcją dowozu lub zakupu na wynos.

Karta dań restauracji DOTYCHCZAS bazuje na naturalnych produktach lokalnych. Kuchnia jest tworzona z szacunkiem do żywności, w oparciu o zasadę niemarnowania jedzenia. Kucharze DOTYCHCZAS Tychy przygotowują dla Was potrawy wedle starych, tradycyjnych receptur opracowanych na nowo, z pasją i miłością do gotowania. W menu znajdują się produkty sezonowe oraz dania dla wegetarian i wegan.

Restauracja i kawiarnia Tychy

 

Menu restauracji z własnymi zaprawami, wyrobami piekarniczymi, wędliniarskimi i cukierniczymi będzie dostępne dla Gości przez cały dzień, począwszy od śniadań, przez lunche, aż po kolacje. Nie zabraknie doskonałej kawy, koktajli czy wina.

Komfortowa, nowoczesna przestrzeń restauracji pozwoli miło spędzić czas i nabrać sił po zakupach. Restauracja i kawiarnia Tychy DOTYCHCZAS w MERCADO Park Tychy to duża elegancka powierzchnia, atrakcyjna oferta dań i napojów oraz przyjazna atmosfera. Na piętrze restauracji znajduje się sala przyjęć okolicznościowych, szkoleń oraz konferencji zaprojektowana tak, by każdy poczuł się w niej wyjątkowo.

Otwarte: pn-czw 12-21 (kuchnia do 20:00), pt-sb 11-22 (kuchnia do 21:00), nd 12-20
Telefon: 730 122 224